KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 14519068
nr 1451 9068
Gottfrid Lård
(1895-1981), Sverige
Akvareller, 2 st, Motiv Från Hudiksvall, yttermått inklusive ram: 33x37-44-53, akvarell. Signerad
Gottfrid Lård, svensk bildkonstnär född 1895, död 1981.
Utrop:
500 kr
måndag 28 februari 2022
kl 18:40:02
Gottfrid Lård
Läs mer om Gottfrid Lård